- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2EGR0193 120v Power Cord Compatible for Countertop Equipment
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2EGR0193 |
| Manufacturer Part # | 2EGR0193 |
| Height | 2.7" |
| Width | 9.55" |
| Depth | 10.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2EGR0193 Power Cord 120v
