FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2E40859A 1 Inch Wire Electric OEM Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2E40859A |
| Manufacturer Part # | 2E40859A |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2E40859A Wire Stmod200tdm208/240