RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg 2E31400-07 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E31400-07 Transformer 120240V 40VA for Foodservice Automation
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E31400-07 |
| Manufacturer Part # | 2E31400-07 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E31400-07 Transformer (120/240 24v 40va)