RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E305295 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E305295 Switch Rocker 1.6 Inch 250V 10A Commercial Control Switch
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2E305295 |
| Manufacturer Part # | 2E305295 |
| Height | 1" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2E305295 Switch Rocker 250v 10a G R