- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2E305098 5.75 Inch Stainless Steel Ventilation Hood New
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E305098 |
| Manufacturer Part # | 2E305098 |
| Height | 4.2" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E305098 Liht Hsing Vcs Hood New
