RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E304938 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E304938 Width 4.2 Inch Control Water Level Stainless Steel for Water Supply Management
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2E304938 |
| Manufacturer Part # | 2E304938 |
| Height | 1.85" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2E304938 Control Water Level Hrcp
