RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E30412 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E30412 2.8 Inch Terminal Block 75amp Electric OEM with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2E30412 |
| Manufacturer Part # | 2E30412 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2E30412 Term Block 75amp
