- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2E301284 Transformer 240V to 24V OEM Power Supply for Kitchens
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2E301284 |
| Manufacturer Part # | 2E301284 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2E301284 Transformer 240/24v Hti S