RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E200487 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E200487 1.75 Inch Block Terminal 6 Sta 28 to OEM Wire Connection
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2E200487 |
| Manufacturer Part # | 2E200487 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2E200487 Block Terminal 6 Sta. 28 0
