RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E200375 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E200375 14 Gauge Cord Set 120V with Ez10 Connector for Commercial Use
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E200375 |
| Manufacturer Part # | 2E200375 |
| Height | 1.1" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E200375 Cord Set 14/3 120v Ez10
