- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2E05-07-0351 3 Inch Transformer Primary 115v Secondary 10v Enclosed Coil
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E05-07-0351 |
| Manufacturer Part # | 2E05-07-0351 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E05-07-0351 Transformer Primary 115v Secondary 10v 6va, 2 Mount Holes 2" Ctrs Mt Bkt, 4ea 1/4" M Tabs Enclosed Coil, Star Griddle Cg5sspt, Waffle Baker
