RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-Z9192 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-Z9192 7 Inch Detachable Cordset Electric - For Commercial Kitchens
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z9192 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z9192 |
| Height | 2.45" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2E-Z9192 Cordset (detachable) Uk
