RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-Z8629-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-Z8629-1 5.7Inch Run Capacitor Electric OEM Part with Aluminum
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z8629-1 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z8629-1 |
| Height | 1.55" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 15.55" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-Z8629-1 Run Capacitor