RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial deep fryers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-Z6653 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-Z6653 8 Inch Wire Kit OEM for Star Deep Fryers
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z6653 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z6653 |
| Height | 0.65" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 9.05" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-Z6653 Wire Kit 301 Fryers