- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2E-Z4119 21 Inch 12/3 Power Cord Electric 5-20P Plug
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z4119 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z4119 |
| Height | 2.9" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 21" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-Z4119 5 20p 12/3 Power Cord

