RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-Z3034 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-Z3034 1.25 Inch Electric IEC Cord Inlet Hot Durable Component
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z3034 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z3034 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2E-Z3034 Iec Cord Inlet Hot