RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-Z22619 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-Z22619 3.05 Inch 24V 100W Ac/dc Converter Metal Alloy
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z22619 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z22619 |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-Z22619 Ac/dc Converter 24v 100w
