Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 2E-Z22595 2 Inch Relay Electric DPST No/240V 40 Amp
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z22595 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z22595 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-Z22595 Relay Dpst N/o 240v 40a