RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-Z22494 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-Z22494 2.4 Inch S/s Relay Electric OEM for Industrial Control
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z22494 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z22494 |
| Height | 1.15" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-Z22494 Relay S/s 240v 45a Sct4000e
