- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2E-Z21127 1.5 Inch Rocker Switch Electric DPST 20A
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z21127 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z21127 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.63" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-Z21127 Rocker Switch Dpst 20a
