RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-Z2059 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-Z2059 1.15 Inch Lighted Rocker Switch Black Thermoplastic Red Indicator
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z2059 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z2059 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2E-Z2059 Lighted Rocker Switch 1" X 1/2" 12a/250v T-125, 110v Lamp Black Body With Red Lighted Rocker With 3 Lines, 3 Ea 1/4" Tabs, Star Toaster St02 St04
