- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Wells 2E-Z19327 2.5 Inch Pressure Switch .22 Wc for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z19327 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z19327 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2E-Z19327 Pressure Switch .22 Wc