Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2E-Z16940 8 Inch OEM Cordset 14/3 SJTO 90
Item:
#1250342
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z16940 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z16940 |
| Height | 2.15" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2E-Z16940 8 Inch OEM Cordset 14/3 SJTO 90
$430.80
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-Z16940 Cordset 14/3 Sjto 90
