FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-Z16462 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-Z16462 14 Inch Cord Set 6/3 50p Kh Heavy-Duty Power Solution
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z16462 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z16462 |
| Height | 8" |
| Width | 14" |
| Depth | 14" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2E-Z16462 Cord Set 6/3 6 50p Kh