Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 2E-Z15353 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 2E-Z15353 Motor Relay 2 Inch Durable Aluminum Commercial Component
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z15353 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z15353 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-Z15353 Motor Relay
