Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 2E-Z14428 2 Inch Relay 120V Coil with 8 Terminals Electric
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z14428 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z14428 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-Z14428 (8) Terminals 120v Coil 50/60hz, Globe 2750 2850v 2875v 3500 3600 3750 3850(v) 3875v, 3950
