- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2E-Z13852 10 Inch Cord Set to Commercial Equipment Wiring
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z13852 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z13852 |
| Height | 2.9" |
| Width | 10.05" |
| Depth | 13.1" |
| Weight | 2.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2E-Z13852 Cord Set Wb 12 3 Sjto