RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-Z13212 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-Z13212 4.9 Inch Electric Temperature Control Device
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z13212 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z13212 |
| Height | 2.6" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2E-Z13212 Contorl Temperature 230v
