Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2E-Z11465 2.9 Inch Electric Transformer 230V to 10V
Item:
#1250699
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z11465 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z11465 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2E-Z11465 2.9 Inch Electric Transformer 230V to 10V
$232.80
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2E-Z11465 Transformer 230v 10v