RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-Z10855 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-Z10855 Fuse 1/4 Inch by 1 1/4 Inch 4 Amp Electrical Protection
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z10855 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z10855 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-Z10855 Fuse 4 Amp 1/4 X 1 1/4