RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-Z10654 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-Z10654 Diameter 39 to 86 Inch Wire D High Strength Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z10654 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z10654 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-Z10654 Wire D 39/86