- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2E-Z0089 2.85 Inch Flanged Outlet Electric - 15 Amp 250 Volt
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z0089 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z0089 |
| Height | 2.6" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-Z0089 Flanged Outlet 15ai 250v