Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2E-T1042 2.8 Inch Receptacle Electric OEM Power Connector
Item:
#1190957
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-T1042 |
| Manufacturer Part # | 2E-T1042 |
| Height | 2.6" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2E-T1042 2.8 Inch Receptacle Electric OEM Power Connector
$129.90
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-T1042 Receptacle

