RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2E-P1118A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2E-P1118A 5/16 Inch Diameter Fuse Plug for Commercial Ovens
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2E-P1118A |
| Manufacturer Part # | 2E-P1118A |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2E-P1118A Fuse Plug 5/16 X 1 1/8 Ktk 10