RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2E-M1371A bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2E-M1371A 3.7 Inch Electric Contactor with 25A Capacity
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2E-M1371A |
| Manufacturer Part # | 2E-M1371A |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | France |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2E-M1371A 60hz 4pole 208v Contactr 25a
