RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2E-M1259A bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2E-M1259A 1.25 Inch Toggle Switch Electric OEM Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2E-M1259A |
| Manufacturer Part # | 2E-M1259A |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2E-M1259A Switch Toggle 250/125 10/15a
