RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 2E-B6810402 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 2E-B6810402 6.7 Inch Stainless Steel OEM Air-cooled Refrigeration
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 2E-B6810402 |
| Manufacturer Part # | 2E-B6810402 |
| Height | 2.6" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 2E-B6810402 Wrg Control Dual Rh Mkg 2