RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW 2E-89145 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2E-89145 1.5 Inch Terminal Block Durable Corrosion Resistant Metal
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2E-89145 |
| Manufacturer Part # | 2E-89145 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2E-89145 Terminal Block
