RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2E-85285 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2E-85285 6 Inch OEM Fan Cord Assembly for Commercial Ventilation
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2E-85285 |
| Manufacturer Part # | 2E-85285 |
| Height | 0.7" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2E-85285 Fan Cord Assy 85283
