RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2E-70709 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2E-70709 1.05 Inch Terminal Block 4 Pole Industrial Automation
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | 2E-70709 |
| Manufacturer Part # | 2E-70709 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield 2E-70709 Terminal Block 4 Pole
