Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2E-60172301 1.85 Inch DPDT Red Rocker Switch with LED
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-60172301 |
| Manufacturer Part # | 2E-60172301 |
| Height | 1" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-60172301 Switch Rocker 24vdc Dpdt Led Red
