Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 2E-60142402 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 2E-60142402 1.2 Inch DPDT Switch with Lamp Electric Assembly
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 2E-60142402 |
| Manufacturer Part # | 2E-60142402 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 2E-60142402 Sw Rkr Dpdt W/lamp 120v R
