RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2E-55719 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2E-55719 4.5 Inch Wire Assembly Electric Cooker Warmer with Standard Design
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2E-55719 |
| Manufacturer Part # | 2E-55719 |
| Height | 2.4" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2E-55719 Wire Assembly Cooker Warmer
