FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-45177 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-45177 8.5 Inch Cord Assy Electric OEM Power for Commercial Use
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2E-45177 |
| Manufacturer Part # | 2E-45177 |
| Height | 4.45" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 11.05" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2E-45177 Cord Assy. M4200