RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-41100-42 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-41100-42 13 Inch Sensor Ezone Selectronic Commercial Component
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-41100-42 |
| Manufacturer Part # | 2E-41100-42 |
| Height | 1" |
| Width | 13.35" |
| Depth | 20.15" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-41100-42 Sensor Ezone Selectronic
