RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2E-40704-13 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2E-40704-13 5 Mfd Electric Capacitor Aluminum 370V AC with Durable Design
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2E-40704-13 |
| Manufacturer Part # | 2E-40704-13 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2E-40704-13 Cap 5 Mfd 370v Ac
