- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2E-35540 4ft 16/3w Cord Set for Commercial Equipment Connections
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-35540 |
| Manufacturer Part # | 2E-35540 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 13.55" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-35540 Cord Set 6 15p 16/3w 4ft
