RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2E-35539 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2E-35539 9 Inch 16ga Electrical Cord Set for Commercial Use
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2E-35539 |
| Manufacturer Part # | 2E-35539 |
| Height | 2" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2E-35539 Cord Set 120v 15a 16ga

