RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-34538 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-34538 9 Inch Cord Set NEMA 5-20P Electric with Durable Insulation
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2E-34538 |
| Manufacturer Part # | 2E-34538 |
| Height | 1.7" |
| Width | 9.65" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2E-34538 Cord Set 125v Nema 5 20p
