FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2E-306967 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2E-306967 4.25 Inch OEM Relay Kit M4200 for Foodservice Automation
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | 2E-306967 |
| Manufacturer Part # | 2E-306967 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield 2E-306967 Relay Kit E Safe M4200
